Doterajšie úspechy nás ženú k zlepšovaniu kvality celého poistného trhu na slovensku.

Dátum
01 mar 2023
Za prvých 6 rokov pôsobenia sme dosiahli úspech, ktorý, aj keď znie neskromne, považujeme za objektívny.
Body

Nielen my vieme, akú kvalitu ponúkame, vedia to aj naši klienti a obchodní partneri. Naše produkty a služby ocenili najvyššími priečkami v rebríčkoch sprostredkovateľskej asociácie (SASP), ako aj v produktovom rebríčku Zlatej mince. Zaväzuje nás to k tomu, aby sme spoločne s Vami dosiahli ešte viac a stali sa absolútnym lídrom v kvalite produktov a poskytovaných služieb.

👉 Naše produkty a služby musia byť top po stránke kvality, rozsahu, ale aj v jednoduchosti a automatizácii ich dojednávania. To doteraz bola naša silná stránka a bude ešte silnejšia.

👉 Sme jedinou naozaj slovenskou neživotnou poisťovňou na trhu, veľa venujeme podpore lokálnych slovenských aktivít, kultúry, športu, organizácii ako aj mladých slovenských talentov v rôznych oblastiach.

👉 Našou misiou nie je podnikať, sme tu na to, aby sme chránili majetok, aktíva, záujmy a zodpovednosti fyzických osôb, ako aj slovenských a medzinárodných firiem na Slovensku. Priamo aj nepriamo pomáhame slovenskej ekonomike, zamestnanosti, tým aj rodinám a jednotlivcom. My túto úlohu finančných inštitúcií v ekonomike vnímame a budeme naďalej viesť našu poisťovňu týmto smerom.

Zo všetkého najviac chceme zostať verní sami sebe, klientom a partnerom, ktorí nám prejavujú svoju dôveru. Ďakujeme, že ste s nami.

Mojmír Vedej - Head of Slovak branch office

Príhovor Mojmír Vedej. Poisťovňa Premium